Madeja sport cup 2024 Karlova Studánka

Novou zastávkou v rámci série Madeja sport cup 2024 byla v letošním roce Pradědova aréna (www.pradedovaarena.cz ) v Karlově Studánce.  Závody pořádal náš klub TC Praděd na jednom ze svých „domácích“ svahů, proto bylo do závodu nasazeno více závodníků i z mladších ročníků v rámci kategorie U10, kteří teprve sbírají potřebné zkušenosti. Na programu byly opět dva závody, tentokrát však jeden kombinovaný závod a jeden klasický obří slalom. Kombinovaný závod, který v sobě propojuje prvky obřího slalomu, slalomu speciál, přejezdy terénních nerovností a také parkuru (podjezdy a přeskoky překážek například) dokonale prověřil kompletní startovní pole, které čítalo bezmála 130 závodnic a závodníků, z toho i dva ze Slovenska.

Za TC Praděd se závodu zúčastnila děvčata Anastázie Strnadelová, Lola Gabrhelová, Amálie Haničáková (všechny kategorie U10), Elena Kubicová, Sára Romofová, Leona Macková (všechny kategorie U12) a chlapci Jakub Sijka, Jan Šťastný, Josef Šťastný (všichni kategorie U10), Adam Danihelka, Matyáš Hendrych, Patrik Romof a Hynek Babiš (všichni kategorie U12).

A jaké byly výsledky? Leonka vybojovala krásné 6. a 8. místo, Elča byla 7. a 14., Sára 11. a 6. Z chlapců se nejlépe umístil Maty, který dokonce ovládl Kombinovaný závod (1.) a v obřáku byl 4., Adam urval 4. a 2. místo a Hynek byl 10. a 12. Skvělé výsledky, skvělá atmosféra, skvělé podmínky. Děkujeme za skvělou reprezentaci a snad za rok v Karlově Studánce na viděnou!!!

Celkové výsledky naleznete zde: http://vysledky.czech-ski.com/alpske-discipliny/zavody/detail$1888.html