Finále MADEJA SPORT CUP v Beskydech

Finálové klání mladých lyžařů série MADEJA SPORT CUP tradičně přivítalo středisko Bílá v Beskydech. Sobota 11. 3. patřila dvěma závodům, novinkou bylo zařazení, pro kategorii U12, jednoho slalomu v krátkých branách. TC Praděd reprezentovali: Lea Macková, Sára Romofová a Lili Köhlerová (všechny kat. U12), Maty Hendrych (U10), Adam Danihelka a Hynek Babiš (U12).
Lili vybojovala dvě pěkná 11. místa, Sára 21. místo a Lea 22. místo. Hynek zabodoval 13. místem, Adam 3. a 5. místo. Maty 1. a 2. místo (kat. U10).
V celkovém pořadí MADEJA SPORT CUPU 2023 obsadil Adam (U12) skvělé 5. místo a Maty (U10) tuto kategorii ovládl a TC Praděd má znovu po roce celkového vítěze!!!
Neděle 12. 3. byla ve znamení tradičního týmového závodu Zbojnická valaška. TC Praděd nasadil do závodu dvě družstva, v konkurenci 20ti týmů jsme vybojovali bramborovou medaily, jako v loňském roce.
Všem našim mladým závodníkům blahopřejeme a přejeme spousty pěkných umístnění a hlavně kopec radosti z jízdy na hraně...