Ohlédnutí za červencem

V prvním prázdninovém měsíci jsme na tréninky využívali Ježkovo hřiště u Pizzerie Praděd. Proběhlo celkem 13 tréninkových jednotek, které byly zaměřené na rychlost, koordinaci, obecnou sílu a vytrvalost. Kolísavou účast na trénincích ovlivňovaly dovolené a individuální rodinné programy. Tři naši závodníci si dávají do těla něco navíc:
Daniel Danihelka (2009) bude pokračovat v kategorii předžáků. Doplňkově se věnuje biatlonu. Na začátku července startoval na dvou závodech Českého poháru a průběžně je na vedoucí pozici. Následoval aktivní odpočinek a poslední červencový týden se absolvoval biatlonové soustředění v Břidličné.


Vojta Babiš (2008) se v nastávající sezóně představí v kategorii U 14. V červenci kondiční přípravu doplňoval starty v závodech České Endurosérie – MTB. V průběžném pořadí drží 11. příčku. Současně startoval na dvou závodech Moravské bikrosové ligy když obsadil 2. a 3. místo.


Radek Houser (1996) usilovně maká na kondičce v posilovně a volném terénu. S reprezentačním družstvem má v červenci za sebou již 16 dní technické přípravy na ledovcích Stelvio a Les2Alpes.

Další fotky si lze prohlédnout zde.