Ohlédnutí za srpnem

V srpnu 2020 závodníci absolvovali 8 tréninkových jednotek na hřišti u Pizzerie Praděd. Poslední srpnový týden proběhlo čtyřdenní soustředění na Tábořišti Karlov s denní docházkou. Na programu byla turistika, kolo, kondiční a koordinační cvičení. Poslední tři dny jsme strávili v Minikempu Leskovec na Slezské Hartě s využitím cyklo a pěší turistiky a především paddleboardů. Fotky z akcí zde. Opět někteří naši závodníci dělali něco navíc:


Daniel Danihelka (2009) má za sebou dva starty v biatlonových regionálních závodech v Rožnově pod Radhoštěm kde obsadil 2. a 1. místo. Startoval na dvou závodech Českého poháru v biatlonu a vyběhl 9. a 12. místo. Teď se připravuje na Mistrovství republiky, které se uskuteční 19.-20. září 2020. Více fotek zde.


Vojtěch Babiš (2008) pravidelně trénoval v parku na Kopřivné, absolvoval dva MTB enduro tréninky v Itálii (Livigno,Mottollino). V polovině srpna vyhrál dva závody České bikrosové ligy v Benátkách nad Jizerou. Startoval na dalším závodě České Endurosérie v Malé Morávce kde obsadil 17. místo a před posledním závodem mu patří 12. pozice. V současné době zvažuje jestli pokračovat v přípravě na kole nebo na sněhu. Více fotek zde.


Radek Houser (1996) po návratu z Francie startoval na REDBULL FEEL THE WHEEL longboardovém závodě v Benátkách na Jizerou, kde po 4. místě v kvalifikaci ukončil soutěž ve čtvrtfinále a podle rozjížděk se zařadil na 13. místo. Má za sebou 14 denní kondiční soustředění v areálu Dukla Liberec odkud se vrátil lehce potlučený. V současnosti si balí materiál a odjíždí zase na ledovec. Fotky zde.