Závodní aktivity Adama a Dana Danihelkových

První závod letos, vlastně úplně první závod  po covidovém šílenství, se běžel  jako kvalifikační závod v letním biatlonu 5.6.2021 v Bystřici pod Hostýnem. Aďoš běží letos za předžáky, Danek za M13.  Adam tento závod vyhrál, Danda byl druhý. 
 Hned druhý den 6.6.2021 se běžel další kvalifikační závod a to v Břidličné. Zde se chlapi umístili stejně jako den předtím, Adam byl první a Danda druhý.
 
Další závod byl bez Adama, protože benjamínci český pohár ještě neběží. Závod se konal v termínu 12.a 13.6.2021, jako  ČP v letním biatlonu ve Starém Městě pod Landštejnem. Zde Danda exceloval , byl 2 krát třetí a vyběhl si první výkonnostní třídu pro sezonu 2022.
 
14.8. běželi oba kluci další kvalifikační závod, teď už oba jen tak, v Rožnově pod Radhoštěm. Danda byl v tomto závodě první, Adámek druhý, samozřejmě ve svých kategoriích.
 
Pak jsme jeli do Vrchlabí, na druhý závod ČP .Tentokrát s Adamem, ale ten tu byl jen jako fanda. Tak tedy 21. a 22. 8.2021 ČP v letním biatlonu ve Vrchlabí. Tady byl Danda jeden den pátý a druhý den devátý.
 
A teď v září má Dan přípravu na mistrovství republiky , kde Aďoš dělá bráchovi sparinga. 4.9. 2021 se běžel Hašův běh do vrchu v Moravském Berouně, kde Danda vyhrál a Aďoš byl devátý / k tomuto umístění jsme měli připomínky ,pořadatelé nebyli ve své kůži/. 
A konečně poslední přípravný závod se běžel hned 5.9.2021 ve Vrbně pod Pradědem, jako přespolní běh.   Ve svých kategoriích se kluci umístili takto: Daniel druhý, Adam první.
 
Tímto bychom vás všechny chtěli pozvat na Mistrovství republiky  v letním biatlonu žatva, které  se zároveň poběží jako třetí závod ČP. Koná se v Bystřici pod Hostýnem 18. a 19. 9. 2021.